O nas

Dziękujemy, za wybór naszej firmy. Znakomicie, że się do nas zwracasz.
"Panta Plast" zapewnia atrakcyjne produkty i najlepsze warunki współpracy.
Masz zagwarantowaną satysfakcję gdyż Panta Plast opiera swoje działanie na najważniejszych dla nas i dla Ciebie czynnikach:

 

  • DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM – Panta Plast jest uznanym w Polsce i w Europie producentem artykułów biurowych, reklamowych i szkolnych. Działamy nieprzerwanie od 1982 roku. Rocznie wykonujemy ponad 10 milionów artykułów. Realizujemy wiele kontraktów specjalnych zgodnie z życzeniami naszych Kontrahentów. Wykonujemy zamówienia o niezwykłej skali trudności i skomplikowania jak i o wyjątkowo krótkim terminie realizacji!!
  • KADRA – to doświadczona stabilna ekipa produkcyjna niezmienna od 15 lat, gwarantuje terminowość i solidność wykonywanych kontraktów.
  • JAKOŚĆ – nasza produkcja wykonywana jest na nowoczesnych liniach technologicznych przy użyciu najlepszych jakościowo surowców renomowanych firm europejskich.
  • SERWIS HANDLOWY I TECHNICZNY - Naszym celem jest SATYSFAKCJA KLIENTA. Nasi doradcy techniczni i handlowi otwarcie doradzą optymalną możliwość wyboru. Rzetelność, prawdomówność, dotrzymywanie zobowiązań i życzliwość jest cechą wyróżniającą naszą ekipę współpracy z klientem.
  • STABILNOŚĆ – Nasze decyzje są gwarantowane przez stabilną kadrę zarządu i właścicielską tożsamość od początku działalności firmy z zapewnieniem jej kontynuacji w latach przyszłych.

firma rodzinna

nagrody

 

WSPIERAMY

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości dotyczące nowości oraz promocji dodaj swój adres e-mail do newslettera

Copyright © 2015 Panta Plast. All Rights Reserved.
Panta Plast dokłada wszelkich starań, aby traktować użytkowników uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.