Jeśli zastanawialiście się gdzie jeszcze możecie kupić nasze kalendarze na rok 2022 to poniżej podajemy listę wybranych sklepów:
Świat Książki,Typograf Września,Vika Wolsztyn, Bertus Poznań,Hapis Szczytno, Sigma-Max Ciechanów, Artpis Kielce, Gust Pol Łódź, Alfa Lublin, Marker Kalisz, Ofistar Racibórz, Empik, Makro, Selgros, Auchan, Carrefour oraz www.sklep.pantaplast.com.pl i www.platon.com.pl
 

wkład b6 dzienny

Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać ceny - zapraszamy do kontaktu


FaLang translation system by Faboba

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać na podany adres mailowy wiadomości dotyczące nowości oraz promocji produktów oferowanych przez „Panta-Plast” sp. z o.o., dodaj swój adres e-mail do newslettera. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez skorzystanie z funkcji „usuń e-mail” przy formularzu zapisu do newslettera lub wysłanie wiadomości mailowej na adres rodo@pantaplast.com.pl Rezygnacja powoduje skutki na przyszłość, co oznacza, że nie wpływa na zgodność z prawem wysyłki newslettera dokonanej przed rezygnacją.

Copyright © 2015 Panta Plast. All Rights Reserved.
Panta Plast dokłada wszelkich starań, aby traktować użytkowników uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Umowa o dofinansowanie projektu w ramach działania 3.4. 
Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 
Nr Umowy: POIR.03.04.00-10-0218/20-00