O nas

pasek loga


   PROFESJONALISTA W BIURZE I SZKOLE  

Stały odpowiedzialny rozwój w oparciu o nadrzędne wartości uczciwości
i rzetelności rynkowej nakierowanych na maksymalną satysfakcję klienta.

firma rodzinna

 

Panta Plast Sp. z o.o.

     Jesteśmy producentem od 1982 roku działającym na rynku polskim i europejskim, mającym ugruntowaną pozycję wśród wytwórców artykułów biurowych, szkolnych i reklamowych. Dzięki bogatemu wzornictwu i kolorystyce, najwyższej jakości i szerokiej gamie wytwarzanych wyrobów jesteśmy w stanie dostosować się do specyficznych wymagań naszych klientów. Duży wolumen zakupów surowcowych u najlepszych światowych producentów, wieloletnia współpraca uprawnia nas do oferowania konkurencyjnych cen rynkowych przy zachowaniu wysokich parametrów jakościowych naszych wyrobów.

     W ramach rozwoju poszerzamy stale nasz asortyment handlowy zarówno w zakresie wyrobów własnych opartych na foliach i tworzywach PVC, PP, sztucznej skóry, papieru jak i produktach marek zaprzyjaźnionych takich jak:

            UNIMAX - artykuły piśmienne,
KANGARO - dziurkacze, zszywacze,
PLAYCOLOR - farby,
INSTANT - kleje,
NEBULO - kredki i farby,
CREATIVE – zestawy kreatywne dla dzieci,

OPTIMUM - zeszyty i notesy,
       

    

     Jesteśmy wieloletnim, sprawdzonym partnerem produkcyjnym i handlowym w 26 krajach. Wierzymy, iż nasza najnowsza oferta asortymentowa, jakość i wzornictwo naszych wyrobów oraz wyjątkowe, przyjacielskie trwałe kontakty handlowe będą dla Państwa satysfakcjonujące.


W ofercie dla Państwa mamy ponad 1000 różnych artykułów.

 

 pasek loga

 DOŚWIADCZENIE  |  PROFESJONALIZM  |  KADRA  |   JAKOŚĆ  |  SERWIS HANDLOWY  | SERWIS TECHNICZNY  STABILNOŚĆ 

WSPIERAMY

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać na podany adres mailowy wiadomości dotyczące nowości oraz promocji produktów oferowanych przez „Panta-Plast” sp. z o.o., dodaj swój adres e-mail do newslettera. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez skorzystanie z funkcji „usuń e-mail” przy formularzu zapisu do newslettera lub wysłanie wiadomości mailowej na adres rodo@pantaplast.com.pl Rezygnacja powoduje skutki na przyszłość, co oznacza, że nie wpływa na zgodność z prawem wysyłki newslettera dokonanej przed rezygnacją.

Copyright © 2015 Panta Plast. All Rights Reserved.
Panta Plast dokłada wszelkich starań, aby traktować użytkowników uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.