Koniec roku zbliża się wielkimi krokami ? to dobra pora, by rozejrzeć się za kalendarzem na nowy rok. Firma Panta Plast oferuje swoim klientom naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju modeli kalendarzy ? dzięki temu każdy z nich z pewnością znajdzie taki, który spełnia wszystkie jego potrzeby i oczekiwania.

 kalendarzePrzygotuj się na rok 2023! Przegląd kalendarzy Panta Plast

 

Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze kalendarza na rok 2023?

Każda osoba zapewnia posiada swoją indywidualną wizję idealnego kalendarza 2023. Pod uwagę trzeba wziąć nie tylko jego estetykę ? na którą składają się wykonanie, jego jakość oraz design i kolor kalendarza, ale także przede wszystkim funkcjonalność. Dobry kalendarz zachęca użytkownika do korzystania z niego, pozwala rozsądnie zaplanować swój czas, jest przejrzysty i funkcjonalny. Jak widać, przy wyborze kalendarza trzeba zwrócić uwagę na sporo szczegółów. Oto krótki przegląd najpopularniejszych modeli kalendarzy Panta Plast.

 

Kalendarz dzienny z zapięciem 2023 w formacie B5 z ekoskóry

To naprawdę estetyczny kalendarz, który już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę niebywale atrakcyjnym wyglądem. Twarda oprawa wpływa na jego trwałość. Osoby, które zdecydują się na ten kalendarz, mogą liczyć na bardzo przemyślany rozkład - każdy dzień zajmuje jedną stronę kalendarza, dzięki czemu można szczegółowo zaplanować cały swój czas.

Kalendarz wyposażony jest również w skrócone kalendarium roku poprzedniego, bieżącego oraz następnego. W dolnej części strony natomiast zamieszczone są skrócone kalendaria miesięczne. Zamykana na magnez padka zapobiega niekontrolowanemu otwieraniu się kalendarza. To doskonały wybór, jeśli chodzi o kalendarz dla biznesu. Luksusowy kalendarz z ekoskóry dostępny jest dostępny w najróżniejszych wariantach kolorystycznych. Co więcej ? kalendarz występuje w wersji z językiem polskim, angielskim oraz ukraińskim.

kalendarz dzienny B5

 

Kalendarz ? B5 tygodniowy ? z zapięciem

Jest to produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Kalendarz tygodniowy dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każda osoba jest w stanie wybrać produkt w swoim ulubionym kolorze. Wysokiej jakości organizer obity jest wytrzymałą ekoskórą, która odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i otarcia. To doskonały kalendarz dla rodzica, który lubi mieć zaplanowany każdy wolny moment, a także kalendarz biznesowy pozwalający zapisać wszystkie ważne spotkania i kontakty.

Kalendarz z tygodniami jest bardzo praktycznym wyborem, a w celu zwiększenia jego funkcjonalności wyposażono go dodatkowo w kalendarium roku poprzedniego, bieżącego i następnego, a także ? zamieszczone w dolnej części strony ? skrócone kalendarium miesięczne. W kalendarzu nie zabrakło również miejsca na skorowidz teleadresowy, notes, a także miejsce na długopis. Tym, co już na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę, jest bardzo staranne wykonanie - ekskluzywnie szyte okładki zachwycają luksusowym wyglądem.

kalendarz tygodniowy B5

 

Kalendarz papierowy trójdzielny 2023

To warty uwagi kalendarz trójdzielny przyciągający uwagę kolorowym zdjęciem, które może stać się ozdobą każdego pomieszczenia. Kalendarz trójdzielny może służyć jako kalendarz rodzinny ? można zaznaczyć w nim wszystkie ważne wydarzenia, jubileusze, rocznicę, urodziny oraz inne istotna okazje.

Kalendarz z datami zawiera również informacje na temat obchodzonych w Polsce imienin. Informacje na temat nazw miesięcy, dni czy tygodni są dostępne w języku polskim, ukraińskim oraz angielskim. Na kalendarz trójdzielny składają się tak naprawdę trzy odrębne kalendaria, które liczą po 12 klejonych ze sobą kartek. W celu zwiększenia funkcjonalności kalendarz został wyposażony w opaskę z przesuwanym okienkiem, które pozwala codziennie zaznaczać bieżącą datę.

kalendarz trojdzielny

 

Kalendarz jednodzielny 2023 A4

To kalendarz, który przyciąga uwagę niebanalnym wyglądem. Piękne, błyszczące zdjęcie dodaje mu uroku i przyciąga spojrzenie. Poszczególne tygodnie zostały ponumerowane, a pod każdą datą zamieszczona jest informacja na temat obchodzonych w Polsce tego dnia imienin. 12-kartkowe kalendarium umieszczone jest na spirali, co pozwala płynnie przesuwać się pomiędzy kolejnymi miesiącami. Na jednej karcie kalendarza zamieszczone są trzy miesiące - dominujący bieżący, a także poprzedni i następny. To naprawdę warty uwagi kalendarz rodzinny, który warto zawsze mieć pod ręką.

kalendarz jednodzielny

 

Kalendarz biurkowy stojący pionowy

To niewielkich rozmiarów kalendarz kieszonkowy, który pozwala mieć zawsze podgląd na aktualną datę. Wykonany został w tradycyjnej, czarno- czerwonej kolorystyce, a na każdej z jego stron został zamieszczony jeden tydzień. W dolnym rogu strony znaleźć można podręczny, skrócony kalendarzyk miesiąca. Kalendarz biurkowy stojący pionowy to bardzo estetyczny produkt, który zawiera informacje o obchodzonych w Polsce imieninach oraz aktualnych fazach księżyca. Na jego funkcjonalność wpływa fakt, iż został wykończony przy pomocy białej spirali umożliwiającej płynne przesuwanie kolejnych kartek, a praktyczna podstawka o profilu trójkątnym zapewnia mu stabilność.

kalendarz pionowy

Podsumowując, wyróżnić można wiele rodzajów kalendarzy ­? kalendarz z datami, kalendarz ze zdjęciami, kalendarz w formie książki, kalendarz stojący, kalendarz wiszący oraz wiele innych. Prawda jest taka, że każdy Klient ma odmienne wymagania, co do idealnego kalendarza. Na szczęście wybór kalendarzy 2023 oferowany przez firmę Panta Plast jest naprawdę szeroki i zróżnicowany. Znalezienie idealnego modelu kalendarza na 2023 rok nikomu więc nie powinno sprawić większego problemu.


FaLang translation system by Faboba

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać na podany adres mailowy wiadomości dotyczące nowości oraz promocji produktów oferowanych przez ?Panta-Plast? sp. z o.o., dodaj swój adres e-mail do newslettera. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez skorzystanie z funkcji ?usuń e-mail? przy formularzu zapisu do newslettera lub wysłanie wiadomości mailowej na adres rodo@pantaplast.com.pl Rezygnacja powoduje skutki na przyszłość, co oznacza, że nie wpływa na zgodność z prawem wysyłki newslettera dokonanej przed rezygnacją.

Copyright © 2015 Panta Plast. All Rights Reserved.
Panta Plast dokłada wszelkich starań, aby traktować użytkowników uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Umowa o dofinansowanie projektu w ramach działania 3.4. 
Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 
Nr Umowy: POIR.03.04.00-10-0218/20-00