Stworzenie idealnego stanowiska pracy to nie tylko biurko, komputer i przybory do pisania. Ciekawym dopełnieniem zestawu są podkładki układane na biurkowym blacie. Przedstawiamy naszą podkładkę na biurko z szerokim wyborem funkcji. To rozwiązanie użyteczne zarówno dla uczniów, jak i pracowników biurowych czy osób pracujących w domu.

Podkładki szkolne dla dzieci

Podkładki na biurko dla dziecka to jeden z najważniejszych produktów organizacji pracy biurka. Dbają zarówno o porządek na biurku, jak i jego ochronę. To akcesorium pracy biurka spełnia swoje zadanie:

  • edukacyjne - stale przyglądając się na mapę bądź treści na niej umieszczone, młodzi uczniowie łatwiej mogą przyswajać w pamięci jej obraz i najistotniejsze informację,
  • relaksujące - w postaci modnych projektów wpływających odpowiednio na nastrój dzieci,
  • ochronne - chroniąc powierzchnię biurka jak i stanowiąc odpowiedni podkład do notatek.

Podkładki z mapą na biurko

Mówiąc o podkłądce na biurko z mapą, mówimy o mapach fizycznych lub administracyjnych. Dostępne są mapy Europy, Polski i Świata z mapą administracyjną Polski jak i mapą polityczną Europy i Świata.

Podkładka na biurko z mapą jest usztywniona podkładem gładkiej tektury polepszającym standard użytkowania. Mapy Świata, Europy i Polski są potrzebnymi produktami do organizacji biurka. Stanowią także jego ochronę, jednocześnie zapewniając szybkie i stałe przyswajanie wiedzy.

 1

Dwustronna podkładka na biurko składa się z dwóch osobnych map. Z jednej strony znajdziemy mapą fizyczną, natomiast z drugiej strony - mapą administracyjną Polski lub polityczną Europy i Świata.Ta podkładka z mapą na biurko daje dodatkowe możliwości przyswajania wiedzy, w zależności od rodzaju potrzeby ucznia. Otrzymuje bowiem w jednym produkcie mapę fizyczną i mapę administracyjną lub polityczną.

 2

Podkładki dla dzieci z plakatami tematycznymi

Innym rodzajem podkładek na biurko są te z plakatem tematycznym. Na nim dziecko otrzymuje przytulny, modny obraz wprawiający go w dobry nastrój. Przy okazji są tu też wplecione elementy edukacyjne, takie jak tabliczka mnożenia czy wzory matematyczne.

 3

Ciekawe są także dwustronne maty na biurko. Podobnie jak poprzednio, oferujemy dwustronne maty z osobnymi wzorami. Z jednej strony znajdziemy wizualizację relaksujących motywów. Z drugiej natomiast - najpotrzebniejsze informacje edukacyjne, wzory matematyczne i układ pierwiastków.

 45

Edukacyjna, wysokoprzezroczysta podkładka na biurko

Wysokoprzezroczysta podkładka na biurko z nadrukiem edukacyjnym to bardzo popularna, wysokoprzezroczysta, elastyczna i przyjemna w dotyku podkładka na biurko zawierające przydatne informacje edukacyjne. Mogą być to wzory matematyczne lub układ pierwiastków chemicznych. Wysokoprzezroczystość i transparentność podkładki na biurko stanowi inspirację organizacji biurka. Umożliwiaja bowiem podłożenie pod nią notatek, terminów czy aktualnych informacji, które będą cały czas na widoku przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony umieszczonych pod podkładką kartek. 

 6

Podkładki na biurko ochronne

Ochronne podkładki na biurko wykorzystuje się głównie w biurach, jak i w domowych stanowiskach pracy. Spełniają one głównie funkcję ochronne jak są przydatnym akcesorium organizacji pracy biurka.Wykonanie są z różnorodnych materiałów noszących ze sobą wiele spełnianych funkcji ochronnych, jak i organizacyjno-informacyjnych.

Jeżeli chcesz mieć przed sobą możliwość prezentacji aktualnych zapisków, informacji z jednoczesną ochroną i prywatną organizacją pracy biurka, wybierz którąś z przedstawianych propozycji mat na biurko. Podkład na biurko jest także doskonałym podkładem pod laptop, spełnia także warunki podkładki pod mysz komputerową. Kupując w naszym sklepie możesz wybrać:

  • Podkładkę na biurko wysokoprzezroczystą, najbardziej popularną w kraju i Europie. Wykonana jest  z grubego, przezroczystego i elastycznego winylu. Charakteryzuje się właściwościami antypoślizgowymi, dobrze przylegając do powierzchni biurka. Wielka zaletą jest możliwość umieszczanie pod spodem ważnych notatek czy informacji.

 7

 8

  • Podkład na biurko z matą ochronną na gąbce, elegancki produkt bardzo popularny w USA i Europie Zachodniej. Wykonany z czarnego, matowego tworzywa, ze spodnią antypoślizgową gąbką. Na podkład nałożona jest antyodblaskowa kieszeń umożliwiająca prezentację notatek i informacji. Jest to więc komfortowy produkt o bardzo przyjemnym użytkowaniu.

 9

  • Podkładka na biurko na gąbce z kieszenią - elegancki i komfortowy produkt na bazie grubszego, czarnego tworzywa pokrytego pod spodem antypoślizgową gąbką. Boczna kieszeń umożliwia przechowywanie istotnych informacji, np. kalendarza i innych ważnych notatek.

 10

Podkładki na biurko są wykonane na bazie oblewania i zgrzewania map i plakatów grubszą, wysokoprzezroczystą folią PVC. Posiadają ekologiczną normę europejską RICH - dając pewność bezpieczeństwa ich użytkowania. Produkty te są doskonałym przykładem inspiracji i organizacji biurka spełniając 3 funkcje: edukacyjną, informacyjną oraz zapewnienia ochrony biurka w pracy.


FaLang translation system by Faboba

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać na podany adres mailowy wiadomości dotyczące nowości oraz promocji produktów oferowanych przez ?Panta-Plast? sp. z o.o., dodaj swój adres e-mail do newslettera. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez skorzystanie z funkcji ?usuń e-mail? przy formularzu zapisu do newslettera lub wysłanie wiadomości mailowej na adres rodo@pantaplast.com.pl Rezygnacja powoduje skutki na przyszłość, co oznacza, że nie wpływa na zgodność z prawem wysyłki newslettera dokonanej przed rezygnacją.

Copyright © 2015 Panta Plast. All Rights Reserved.
Panta Plast dokłada wszelkich starań, aby traktować użytkowników uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Umowa o dofinansowanie projektu w ramach działania 3.4. 
Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 
Nr Umowy: POIR.03.04.00-10-0218/20-00